Blog

Qulino – proste i wygodne gotowanie! Jak używać przypraw w płynie?

Chcemy gotować coraz lepiej, ale i szybciej! Z przyprawami Qulino możesz bez trudu przygotować smakowity posiłek, którego głównym składnikiem będzie dowolne mięso, ryby czy warzywa. Jak używać i dawkować przyprawy w płynie? Sprawdź nasz poradnik!

Nieprzemijająca moda na gotowanie sprawia, że wciąż chcemy odkrywać nowe kuchnie, produkty i inspirować się lokalnymi oraz światowymi smakami. Chcemy gotować coraz lepiej, ale i szybciej! Z przyprawami Qulino możesz bez trudu przygotować smakowity posiłek, którego głównym składnikiem będzie dowolne mięso, ryby czy warzywa. Jak używać i dawkować przyprawy w płynie? Sprawdź nasz poradnik!

Przyprawy w płynie Qulino to innowacyjne rozwiązanie, które sprawia, że gotowanie może być szybkie i proste! Produkty Qulino wyróżniają się intensywnym smakiem, który z łatwością przenika do wnętrza potraw oraz uniwersalnością – mogą być używane do wszystkich rodzajów mięs, ryb i warzyw oraz w każdej diecie, również bezglutenowej i wegańskiej.

Wystarczy jedna łyżeczka!         

Przyprawy w płynie Qulino są niezwykle aromatyczne i intensywne w smaku. Dlatego wystarczy, że dodasz tylko jedną łyżeczkę przyprawy na średniej wielkości porcję mięsa (np. 1 filet z kurczaka) byś mógł cieszyć się smakowitym daniem. Rekomendowaną przez nas ilość przyprawy należy rozprowadzić na kawałku mięsa i pozostawić na około 15 minut. Łyżeczka Qulino i odpowiedni czas pozwolą, by smak przeniknął do środka Twojej ulubionej porcji mięsa. Oczywiście możesz eksperymentować i stosować mniejszą lub większa ilość przyprawy! Mięso może być w dużym kawałku, pokrojone w kostkę lub paski – każda forma gwarantuje pewny sukces. Qulino możesz stosować jako przyprawę, ale również jako marynatę, zostawiając dużą porcję mięsiwa w przyprawie na kilka godzin. Nasze testy w kuchni wykazały, że słoiczek o pojemności 200 g wystarczy na ponad 2 kg mięsa!

Usmaż, upiecz, ugotuj!

Mięso, ryby czy warzywa, które zostaną przyprawione za pomocą Qulino, możesz przygotować na wiele sposobów. Zgodnie z naszą autorską sygnaturą 3U (usmaż, upiecz, ugotuj), produkty mogą być poddane dowolnej obróbce termicznej! Dzięki odpowiedniej konsystencji, nasza przyprawa nie spływa z produktu, a podczas smażenia czy pieczenia nie przypala się, jak ma to miejsce w przypadku klasycznych przypraw w saszetkach. Co więcej, w trakcie specjalnie opracowanego procesu przygotowywania mieszanek, przyprawy uwalniają swój pełny bukiet smaku i aromatu, który zamykamy w słoiczku Qulino, by Twoje dania smakowały jeszcze lepiej!

Wybierz naszą propozycję lub mieszaj do woli 

Przyprawy Qulino dostępne są aż w 7 wariantach smakowych: Indyjskim, Gyros, Masala, Prowansalskim, 3 Pieprze, Meksykańskim i Słodko-ostrym, co pozwali Ci przygotować każdego dnia tygodnia danie w innym smaku i o zupełnie nowym charakterze. Nie musisz jednak ograniczać się tylko do naszych propozycji! Przyprawy w płynie Qulino możesz dowolnie mieszać i tworzyć zupełnie nowe smaki, które będą odpowiadały Twoim upodobaniom. Wszystkie chwyty dozwolone! Dostępność wielu smaków przypraw w płynie, ułatwia też przygotowanie większej ilości różnych potraw, np. dla dużej rodziny lub gości, którzy będą mieli wybór dań spośród ulubionych kuchni świata.

Gotowanie z Qulino może być nie tylko proste, ale również kreatywne! Wybierz swoje ulubione smaki przypraw w płynie i stwórz pyszne dania, którymi zachwycisz wszystkich domowników. I pamiętaj – Ty też jesteś mistrzem!