O Qulino

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim pasjonatami naturalnie aromatycznych potraw, nowych smaków i fanami dobrej kuchni. Swoim entuzjazmem pragniemy dzielić się z innymi i robimy to już od 25 lat. Zebrane w tym czasie doświadczenie pozwala nam na bieżąco wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów, aby każdego dnia mogli samodzielnie, szybko i z przyjemnością tworzyć pyszne dania oraz komponować niepowtarzalne menu na każdą okazję dla siebie i swoich bliskich.

Zaangażowanie, ambicja, a także chęć dzielenia się radością płynącą z gotowania zaowocowały stworzeniem przez nas nowej marki – Qulino.

Głównym impulsem do stworzenia marki Qulino była chęć i potrzeba dostarczenia na rynek produktów, które usprawnią, uproszczą i uprzyjemnią poruszanie się w kuchni. Co więcej, bardzo zależało nam na tym, aby nasi klienci mogli być pewni, że szybkość i prostota używania naszych przypraw będzie szła w parze z ich wysoką jakością. Nasze produkty tworzymy więc z surowców pochodzenia roślinnego, równocześnie dbając, aby nie było w nich żadnych sztucznych konserwantów.

Wprowadzając do swojej kuchni produkty Qulino otwierasz ją na nieskończoną różnorodność zaskakujących smaków i głębokich, budzących apetyt aromatów. To jak przeglądanie wielkiej książki kucharskiej pełnej przepisów z całego świata – tylko od Ciebie zależy, co dziś przyrządzisz i na jaki wariant postawisz. Koniec monotonni! Naszą markę opieramy w dużej mierze na tym, co podsuwają nam nasi klienci. Dbamy o to, aby wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie opinie i sugestie na naszych mediach społecznościowych.

Co wyróżnia nasze produkty?

Kto z nas nie posiada w swoim domu mnóstwa otwartych opakowań liści laurowych lub innych dodających aromatu przypraw? Niejednokrotnie zalegają one nieuporządkowane w szafkach naszej kuchni, często też, gdy pojawia się potrzeba, bez zastanowienia kupujemy nowe, nie zaglądając nawet do naszych zapasów. W dodatku zapał do gotowania gaśnie, kiedy otwieramy jakiś nowy, obiecujący przepis i… trzeba skompletować do niego jakąś specyficzną, konkretną kompozycję przypraw, które po jednym użyciu trafią do szuflady – pewnie już na zawsze. A przecież można prościej!

Produkty Qulino są idealną alternatywą dla przypraw sypkich. Przede wszystkim wyróżnia je uniwersalność zastosowania – możesz używać ich zarówno do mięsa, warzyw, sosów czy potraw rybnych. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia kucharza. Na przykład – tworzone przez nas marynaty same w sobie stanowią zbilansowaną bazę dla dania. Tej samej marynaty możesz użyć do różnych typów mięs i w ten sposób tworzyć aromatyczne dania oparte na identycznej podstawie, ale różniące się głównym składnikiem. I odwrotnie! Przykładowego kurczaka możesz przyrządzić w rozmaitych wersjach, za każdym razem używając innej spośród naszych marynat. Posiłek opiera się na jednym składniku, ale jego oprawa jest zaskakująca, ilekroć go przyrządzamy, ze względu na różnicę w sposobie jego doprawienia.

Poza wieloma możliwościami zastosowania atutem jest też sposób przechowywania naszych produktów. Zamknięte w estetycznych, szklanych słoiczkach są łatwe w przechowywaniu, a w dodatku nie wietrzeją i nie tracą swoich walorów smakowych i aromatu, jak często ma to miejsce w przypadku długo otwartych przypraw sypkich. Co więcej, dbamy również o zachowanie najwyższej jakości. Nie tylko wnętrze naszych produktów jest atrakcyjne, ale też ich oprawa zewnętrzna.