Blog

Qulino na Forum Rynku Spożywczego i Handlu: inspiracje i ogromna dawka wiedzy.

Jesteśmy podekscytowani, że możemy ogłosić nasz udział, jako partner współpracujący, w jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce. Już 6-7 listopada zagościmy z naszym stanowiskiem na "Forum Rynku Spożywczego i Handlu", które odbędzie się w Hotelu Sheraton w Warszawie. To wyjątkowe spotkanie, na którym gromadzą się najważniejsi producenci, dostawcy, liderzy rynku handlowego oraz organizacje branżowe, aby wspólnie dyskutować o rewolucji i zmianach, które obserwujemy na naszych oczach.

Forum Rynku Spożywczego i Handlu to nie tylko miejsce wymiany myśli, ale także wielka debata na temat przyszłości. To okazja do zastanowienia się, jak będzie wyglądało jutro – dla biznesu, dla konsumentów, dla organizacji i dla społeczeństwa. Dwa dni poświęcone są na intensywne dyskusje i inspiracje, które mogą przemodelować branżę spożywczą i wpłynąć nasze codzienne życie. 

Zbliżająca się konferencja to również sieciowanie liderów i ekspertów branżowych. To okazja do nawiązywania kontaktów, budowania partnerstw biznesowych i cennych relacji. Liczymy na udział w wielu cennych dyskusjach oraz ogromną dawkę wiedzy i inspiracji, które pozwolą rozwijać markę Qulino i nasze produkty w kierunku, który wyznacza rynek i sami konsumenci. 

Dołącz do nas w Hotelu Sheraton w Warszawie 6-7 listopada 2023 i odkryj, jak Qulino może zainspirować Cię w kuchni!